8. Praktická konference pro praktické lékaře

Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity v Brně
27. – 28. 4. 2024

Srdečně Vás zveme na každoroční konferenci pořádanou Mladými praktiky.

Těšíme se na vás 27. - 28. dubna 2024, letos podruhé v prostorách Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Praktickou se konference nejmenuje náhodou - absolutní většinu programu strávíte formou workshopů, které se opakují tak, abyste mohli navštívit všechny, které Vás zaujaly. Všechna sdělení jsou námi vyzvaná (nezazní žádná sdělení sponzorovaná jakoukoliv firmou). Témata pečlivě vybíráme především podle vašich přání z minulých ročníků tak, aby byla ihned použitelná v praxi. Přednášející jsou obvykle mladiství vysoce odborní lékaři či jiní specialisté, kteří se nebojí podělit o praktické a aktuální informace ze všech zákoutí medicíny.


V předsálí naleznete širokou nabídku firem nabízejících software i hardware potřebný pro práci praktického lékaře (přístroje pro POCT metody, diagnostické přístroje vč. sonografických, terapeutické přístroje), laboratorní diagnostiku, pracovní nabídky, nakladatelství apod. Účast již tradičně není umožněna farmaceutickým firmám.

  1. Neformální setkání proběhne již v pátek 26. 4. v 19 hod v Café Pilát, Kapucínské náměstí 303/5. 

  2. Hlavní společenský večer proběhne v sobotu 27. 4. v 19 hod, tentokrát v nádherných prostorách foyer Divadla Husa na provázku! Vstupné 500,- zahrnuje raut. Na tento společenský večer je potřeba se předem registrovat (do 8.4. při registraci na konferenci, po tomto datu je potřeba kontaktovat sekretariát konference (tel. 732 472 102, email amca@amca.cz) a o registraci zažádat.

 

 

 

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací